Uśmiech pozytywnie wpływa na zdrowie i nasze relacje z innymi. Każdego dnia okazujmy sobie życzliwość przez pozytywne nastawienie do ludzi.

W dniach 04.04.2022r. do 08.04.2022r. nasze dzieci obchodziły Przedszkolny Tydzień Życzliwości i Uśmiechu. Głównym celem tego dnia było wdrażanie dzieci do pozytywnych zachowań, integracja w grupie oraz czerpanie radości z uczestnictwa w zabawie. Dzieci m.in. : utrwaliły magiczne słowa – proszę, dziękuję, przepraszam, projektowały własne serca, przekonały się, że nie warto być niemiłym, uczestniczyły w zabawach „Dwóm tańczyć się zachciało”, „Pociąg radości”, „Radość, smutek, złość”, zrobiły sobie zdjęcia ze skrzydłami anioła, kolorowały uśmiechniętego skrzata, odzwierciedlały swój nastrój rysując na balonie odpowiednia buzię np. radosną, przekonały się ,że śmiech jest potrzebny w naszym życiu.
Życzymy wszystkim dzieciom i rodzicom, aby uśmiech często gościł na naszych twarzach.

B. Strzoda I. Zakrzewska