PODSUMOWANIE ŚRÓDROCZNYCH SUKCESÓW UCZNIÓW
ZESPOŁU SZKÓŁ W LUBECKU
Rok szkolny 2016/2017

Powitaliśmy nowy rok kalendarzowy, a tym samym nadszedł czas na podsumowania śródroczne. Uczniowie i nauczyciele z utęsknieniem wyczekiwali ferii zimowych, podliczając swoje sukcesy i osiągnięcia.
W tym semestrze nasi wychowankowie – jak zawsze – godnie reprezentowali naszą szkołę, biorąc udział w konkursach, turniejach, zawodach sportowych. Wielu z nich otrzymało wyróżnienia oraz nagrody za piękną rywalizację na polu naukowym i sportowym ze swoimi rówieśnikami z całego powiatu. Oto oni…
    W szkole podstawowej:
– II miejsce drużynowo w Mistrzostwach Powiatu Lublinieckiego w Szachach: Julia Jerominek, Kacper Ochman, Łukasz Kryś, Adam Pawołka;
– II miejsce w IV Powiatowym Dyktandzie z Języka Niemieckiego „Mistrz Ortografii Niemieckiej”- Laura Piosek;
– II miejsce w kategorii uczniowie klas I – III w Regionalnym Konkursie Plastycznym na Ozdobę Bożonarodzeniową – Marcel Strzoda;
– II miejsce w trzeciej kategorii wiekowej w Regionalnym Konkursie Plastycznym na Ozdobę Bożonarodzeniową – Wiktoria Płonka;
– II miejsce w Powiatowym Konkursie z Języka Angielskiego pod tytułem „Master of Words” – Julia Jerominek;
– III miejsce w kategorii uczniowie klas I – III w Regionalnym Konkursie Plastycznym na Ozdobę Bożonarodzeniową – Nataniel Kos;
– III miejsce w IV Powiatowym Dyktandzie z Języka Niemieckiego „Mistrz Ortografii Niemieckiej”- Olivier Czekała;
– III miejsce drużynowo dla chłopców w Turnieju o Puchar Tymbarku w kategorii U-10 i U-12 : Kamil Bal, Dawid Janisz, Maciej Kaczmarczyk, Dawid Lukosek, Michał Pawołka, Radosław Poloczek, Mateusz Zygoń, Sylwester Ochman, Łukasz Kryś, Michał Osuch;
– wyróżnienie w IV Powiatowym Dyktandzie z Języka Niemieckiego „Mistrz Ortografii Niemieckiej”- Karolina Kokot.

W gimnazjum:
– I miejsce drużynowo w Mistrzostwach Powiatu Lublinieckiego w Szachach:
Katarzyna Matysek, Maciej Kaczmarczyk, Michał Lukosek, Bartosz Tudzio;
– PUCHAR STAROSTY LUBLINIECKIEGO w halowej piłce nożnej szkół gimnazjalnych: Maciej Płonka, Mateusz Kaszuba, Błażej Strzoda, Dawid Rajner, Adam Dawidziak, Mateusz Kania, Rafał Monkos, Jan Cieniawski, Łukasz Foks, Kamil Podyma, Grzegorz Mnich;
– II miejsce w Konkursie Recytatorskim w ramach obchodów Dni Mickiewiczowskich org. przez Zespół Szkół nr 1 im. A. Mickiewicza w Lublińcu – Emilia Zalas;
– II miejsce w Konkursie Wiedzy o życiu i twórczości Adama Mickiewicza w ramach obchodów Dni Mickiewiczowskich org. przez Zespół Szkół nr 1 im. A. Mickiewicza w Lublińcu – Martyna Nowak;
– II miejsce w Biegu o Nóż Komandosa – Dominika Kaczmarczyk;
– II miejsce chłopców w FINALE rejonu Tarnowskie Góry: Błażej Strzoda, Adam Dawidziak, Łukasz Foks, Klaudiusz Bijak, Kamil Grzechac, Daniel Kasek, Maciej Płonka;
– II miejsce chłopców w FINALE powiatu lublinieckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych: Błażej Strzoda, Adam Dawidziak, Łukasz Foks, Klaudiusz Bijak, Kamil Grzechac, Daniel Kasek, Maciej Płonka, Mateusz Kaszuba;
– III miejsce dziewcząt w FINALE powiatu lublinieckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych: Dominika Kaczmarczyk, Julia Dybowska, Dżesika Jureczko, Dominika Mika, Martyna Nowak, Patrycja Susek, Katarzyna Kopyto;
– III miejsce w Biegu o Nóż Komandosa – Martyna Nowak.

Stypendia za najlepsze wyniki w nauce otrzymali:
SP- Katarzyna Andryszczak, Wiktoria Gwóźdź, Agnieszka Wacławek, Julia Jerominek, Karolina Kokot;
GIM. – Emilia Zalas, Bartosz Andryszczak, Mateusz Zazgórnik, Filip Koza, Natalia Droździok, Dominika Kaczmarczyk, Julia Dybowska.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w drugim semestrze.

K. Matusek

Skip to content