Dni są coraz cieplejsze, co nieuchronnie zwiastuje zakończenie roku szkolnego 2015/2016. Zbliżają się wakacje i czas na coroczne podsumowania.
W naszej szkole oprócz zajęć dydaktycznych odbywało się wiele konkursów
i realizowano ciekawe projekty: Dzień Bezpiecznego Internetu, Wiosenny Turniej Warcabów, Konkurs Ładnego Pisania, Dzień Talentów, Festiwal Projektów, cykliczne spotkania „Czytajmy razem”, zajęcia z doradztwa zawodowego, kampania „Zachowaj trzeźwy umysł” i „Przemoc boli”, IV Piknik Zdrowia w Leśniczówce, Archipelag Skarbów, działania „Klubu Badaczy Przyrody”, a także debaty profilaktyczne m. in. o dopalaczach oraz konkursy: ortograficzne, recytatorskie, czytelnicze, językowe, plastyczne i sportowe.
Wielu naszych wychowanków odnosiło indywidualne sukcesy i tym pragniemy się pochwalić.
SZKOŁA PODSTAWOWA:
I miejsce dla Emilii Zalas w eliminacjach gminnych XVIII Regionalnych Spotkań Młodych Recytatorów „Wrażliwość na słowa”;
I miejsce dla Wiktorii Płonki w VII Regionalnym Konkursie Twórczości na Ozdobę Wielkanocną;
I miejsce dla zespołu w składzie: Julia Jerominek, Olga Petryk, Emilia Zalas w II Powiatowym Konkursie Bajkowym z Języka Angielskiego;
I miejsce dla Katarzyny Andryszczak w Powiatowym Konkursie Plastyczno-Informatycznym „e – Pocztówka z Lubecka”;
I miejsce dla Soni Dudzik w eliminacjach gminnych XVIII Regionalnych Spotkań Młodych Recytatorów „Wrażliwość na słowa”;
I miejsce dla Olgi Jastrowskiej (kl.II) w gminnym konkursie plastycznym „Bezpieczeństwo na drodze w oczach dziecka”;
I miejsce dla Dariusza Panka (kl.III) w gminnym konkursie plastycznym „Bezpieczeństwo na drodze w oczach dziecka”;
II miejsce dla Bartosza Jasińskiego w gminnym konkursie plastycznym „Bezpieczeństwo na drodze w oczach dziecka”;
II miejsce dla Jakuba Gansińca w XII Regionalnym Konkursie Plastycznym „Różanecznik – urok i magia”;
II miejsce dla Emilii Zalas w Powiatowym Konkursie z Języka Angielskiego dla Uczniów Szkół Podstawowych pod patronatem Starosty Powiatu Lublinieckiego;
II miejsce dla Kamili Cziudaj, Julii Spojdy, Mileny Krawczyk w VII Regionalnym Konkursie Twórczości na Ozdobę Wielkanocną;
II miejsce dla Jakuba Balla w Powiatowym Konkursie Plastyczno-Informatycznym
„e – Pocztówka z Lubecka”;
III miejsce dla Weroniki Skiby w XII Regionalnym Konkursie Plastycznym „Różanecznik – urok i magia”;
III miejsce dla Bartłomieja Pasieki (kl.I) w gminnym konkursie plastycznym „Bezpieczeństwo na drodze w oczach dziecka”;
III miejsce dla Julii Spojdy w XII Regionalnym Konkursie Plastycznym „Różanecznik – urok i magia”;
III miejsce dla Agnieszki Wacławek w Powiatowym Konkursie Plastyczno-Informatycznym „e – Pocztówka z Lubecka”;
III miejsce dla Weroniki Kus w Rejonowej Olimpiadzie „Mały Ratownik PCK”;
wyróżnienie dla Anny Podsiedlik, Krzysztofa Szczęsnego, Emilii Grabolus, Kamili Cziudaj w  Powiatowym Konkursie Plastyczno-Informatycznym „e – Pocztówka z Lubecka;
wyróżnienie dla Kamili Płonki i Julii Szymiec w gminnym konkursie plastycznym „Bezpieczeństwo na drodze w oczach dziecka”;
wyróżnienie dla Barbary Podymy w gminnym konkursie ekologicznym „Najfajniejsza rzecz wykonana z odpadów”;
wyróżnienie dla Weroniki Skiby, Hanny Kowol, Szymona Wacławka, Michała Wacławka, Lukasa Mrozka  w gminnym konkursie plastycznym „Bezpieczeństwo na drodze w oczach dziecka”;
wyróżnienie dla Lukasa Mrozka w XII Regionalnym Konkursie Plastycznym „Różanecznik – urok i magia”;
wyróżnienie dla Maksymiliana Dudy, Olgi Jastrowskiej, Jakuba Mączki, Dawida Mrącza w gminnym konkursie ekologicznym „Najfajniejsza rzecz wykonana z odpadów ;
wyróżnienie dla Julii Trybus w Konkursie Pieśni i Piosenek Maryjnych.
GIMNAZJUM:
I miejsce drużynowo dla Julii Dybowskiej, Anny Grabolus, Filipa Kozy w Powiatowym Konkursie Matematyczno – Bankowym;
I miejsce dla Julii Garus w IX Powiatowym Konkursie Plastycznym;
I miejsce dla Julii Garus w Powiatowym Konkursie Plastyczno-Informatycznym „e – Pocztówka z Lubecka;
II miejsce dla Julii Dybowskiej w  Powiatowym Konkursie Matematyczno – Bankowym;
II miejsce dla Oliwii Gaweł w XI Powiatowym Konkursie Literackim „Twój talent – szansą na lepszy świat” pod patronatem Akademii Jana Długosza w Częstochowie;
II miejsce dla Julii Dybowskiej w Powiatowym Konkursie Plastyczno-Informatycznym „e – Pocztówka z Lubecka;
II miejsce dla Marcina Dudy w IX Powiatowym Konkursie Plastycznym;
III miejsce dla Anny Grabolus w Powiatowym Konkursie Matematyczno – Bankowym;
III miejsce dla Kingi Gambuś w IX Powiatowym Konkursie Plastycznym;
III miejsce dla Wioletty Droździok w Powiatowym Konkursie Plastyczno-Informatycznym „e – Pocztówka z Lubecka;
III miejsce dla Wiktorii Seget w XII Regionalnym Konkursie Plastycznym „Różanecznik – urok i magia”;
III miejsce dla Magdaleny Klisik w Powiatowym Konkursie „Sudoku”;
IV miejsce dla Anny Grabolus, Kasandry Ulman, Szymona Matuska, Filipa Kozy w Finale Wojewódzkiej XV edycji konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”;
wyróżnienie dla Filipa Kozy w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”;
wyróżnienie dla Anny Pietrek w konkursie gwary „Gryfny godki”;
wyróżnienie dla Anny Pietrek, Julii Bal w Konkursie Pieśni i Piosenek Maryjnych;
wyróżnienie dla Anny Grabolus, Natalii Baron, Sandry Kulig w Powiatowym Konkursie Plastyczno-Informatycznym „e – Pocztówka z Lubecka;
wyróżnienie dla Anny Nowak, Joanny Kozy w konkursie „Nasze ulicy”;
wyróżnienie dla Sandry Kulig, Aleksandry Olszewskiej w I Regionalnym Konkursie z Fizyki i Astronomii.

SUKCESY SPORTOWE
I miejsce dla Macieja Kaczmarczyka i Kacpra Dziuka (SP) w Mistrzostwach Powiatu Lublinieckiego w Szachach;
I miejsce w powiecie w siatkówce chłopców z gimnazjum i awans do finału rejonu Tarnowskie Góry;
I miejsce w powiecie chłopców z gimnazjum w zawodach lekkoatletycznych i awans do finałów wojewódzkich w Drużynowych Zawodach LA w Częstochowie;
I miejsce dla Julii Jerominek i Agnieszki Wacławek (SP) w Zawodach Rejonu Tarnogórsko – Lublinieckiego w Szachach;
II miejsce dla Julii Jerominek i Agnieszki Wacławek (SP) w Mistrzostwach Powiatu Lublinieckiego w Szachach;
III miejsce w powiecie dla dziewcząt z gimnazjum w siatkówce;
III miejsce w powiecie dziewcząt z gimnazjum w zawodach lekkoatletycznych;
III miejsce dla Patryka Płonki i Jakuba Dubiela (G) w Mistrzostwach Powiatu Lublinieckiego w Szachach;
III miejsce dla Katarzyny Matysek i Aleksandry Kopyto (G) w Mistrzostwach Powiatu Lublinieckiego w Szachach.

Po roku wytężonej pracy przyszedł czas na wyróżnienie najlepszych uczniów naszej szkoły za bardzo dobre wyniki w nauce.

ŚWIADECTWA z wyróżnieniem

SP – Agnieszka Wacławek, Wiktoria Gwóźdź, Katarzyna Andryszczak, Radosław Poloczek, Julia Jerominek, Laura Piosek, Paulina Cziudaj, Zuzanna Kaczmarczyk, Karolina Kokot, Weronika Kus, Jakub Gansiniec, Tomasz Ledwoń, Milena Krawczyk, Bartosz Andryszczak, Emilia Zalas, Olga Petryk, Tomasz Pawołka, Emilia Grabolus, Kamila Cziudaj, Wiktoria Pollok.

G- Filip Koza, Monika Sikorska, Magdalena Klisik, Martyna Droździok, Julia Bal, Martyna Nowak, Natalia Droździok, Julia Dybowska, Paweł Chrost, Weronika Respondek, Karolina Dulok, Anna Pietrek, Błażej Ploska, Dominika Kaczmarczyk, Aleksandra Olszewska, Klaudia Rubiś, Sandra Kulig, Joanna Tudzio, Anna Grabolus, Kasandra Ulman, Julia Garus, Joanna Koza, Wioletta Droździok.

STYPENDIA

SP – Radosław Poloczek, Agnieszka Wacławek, Katarzyna Andryszczak, Wiktoria Gwóźdź, Julia Jerominek, Laura Piosek, Paulina Cziudaj, Zuzanna Kaczmarczyk, Karolina Kokot, Weronika Kus, Jakub Gansiniec, Emilia Zalas, Olga Petryk, Tomasz Pawołka, Emila Grabolus, Kamila Cziudaj, Wiktoria Pollok.

G – Monika Sikorska, Magdalena Klisik, Martyna Droździok, Julia Bal, Maryna Nowak, Natalia Droździok, Julia Dybowska, Dominika Kaczmarczyk, Anna Grabolus, Kasandra Ulman, Julia Garus, Joanna Koza, Wioletta Droździok, Klaudia Rubiś, Aleksandra Olszewska, Sandra Kulig.
 Ponadto  dodatkowe wyróżnienie w postaci NAGRODY WÓJTA GMINY przyznano – Emilii Zalas i Annie Grabolus.
Wszystkim naszym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, które będą dla nich szansą na lepszą przyszłość. Przypominamy o zachowaniu zasad bezpieczeństwa podczas wakacyjnego odpoczynku.

Oprac. K. Matusek

Skip to content