Nasza szkoła tradycyjnie w zeszłym roku szkolnym 2019/2020 uczestniczyła w aktywnościach w ramach Kampanii: „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. Część uczniów przystąpiła do konkursu plastyczno-literackiego.

Zadaniem uczestników konkursu: „Wehikuł czasu. Mój najszczęśliwszy dzień!” było wykonanie pracy plastycznej lub literackiej, prezentującej dowolny dzień z przeszłości lub przyszłości, który według wyobraźni i kreatywności uczestnika konkursu był wyjątkowy (spotkanie, miejsce, osoba). Jury doceniło prace naszych uczennic i przyszła wspaniała wiadomość. Wyróżnienia w konkursie otrzymały: Paulina Pyka, Hanna Kowol i Magdalena Małczak. Uczennice otrzymały pamiątkowe dyplomy i ciekawe nagrody książkowe, które będą mogły odebrać w gabinecie pedagoga po powrocie do szkoły. Serdecznie gratulujemy sukcesów i zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji Kampanii: „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. Koordynatorkami szkolnymi Kampanii są p. Justyna Pawełka i p. Mariola Strzoda.