IMGP6733Odbyło się już ostatnie w tym roku spotkanie łączące pokolenia przy wspólnym czytaniu. W zimowo-świątecznej scenerii dzieci prezentowały wiersze a rodzice czytali opowiadania. Pokazana została również prezentacja multimedialna dotycząca zwyczajów Bożonarodzeniowych. Razem zaśpiewaliśmy kolędy przy dźwiękach gitary i poczęstowaliśmy się piernikami wykonanymi przez dzieci. Pani Dyrektor zaprezentowała i zachęcała do czytania książek otrzymanych w ramach projektu „Książki naszych marzeń”. Cieszymy się, iż w całej bieganinie przedświątecznej znaleźliście Państwo czas, aby wspólnie z dziećmi i nauczycielami posłuchać opowiadań, pośpiewać kolędy i  na chwilę zastanowić się nad istotą tych Świąt. Życzymy wszelkiej pomyślności, pociechy z najmłodszych i radości w nadchodzącym Nowym Roku.