W związku z obchodzonym w naszej szkole DNIEM BEZPIECZNEGO INTERNETU, uczniowie klasy 5 uczestniczyli w dniu 10 lutego w ogólnopolskim wydarzeniu edukacyjnym pt. “Dzieci Sieci – Plik i Folder na tropie internetowych kłopotów.”  Podczas oglądania spektaklu, uczniowie mogli zobaczyć typowy dzień z życia ucznia w czasie trwania pandemii i zdalnej nauki z zupełnie innej perspektywy. Przedstawione sytuacje i problemy uczniów, pozwoliły im dostrzec zagrożenia i negatywne strony internetu. Dzięki tej formie zajęć i możliwości wymiany własnych spostrzeżeń na temat sposobów radzenia sobie z trudnymi sytuacjami w życiu szkolnym i w internecie, udało się uwrażliwić młodych INTERNAUTÓW na zagrożenia związane z nauką i rozrywką w sieci.