Szanowni Państwo,

zwracam się do Państwa z prośbą upowszechnienia,a tym samym zachęcenia uczniów do udziału w Konkursie Recytatorskim “Jugend trägt Gedichte vor. / Młodzież recytuje poezję”. W tym roku eliminacje nie będą mogły odbyć się na żywo, z tego też powodu stworzyliśmy nową formułę konkursu. Każdy uczeń, który chce wziąć udział w konkursie powinien nagrać krótkie wideo i przesłać go wraz z kartą zgłoszeniowa na adres mailowy: konkurs@skgd.pl.

Na zgłoszenia uczniów czekamy do 22.05.2020.

Komisja konkursowa oceni wystąpienia i wyłoni najlepszych uczestników.Kategorie wiekowe oraz wszystkie szczegóły znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: http://skgd.pl/2020/05/12/przypominamy-o-naborze-do-konkursu-recytatorskiego-mlodziez-recytuje-poezje/

Na wszystkich uczestników czekają świetne nagrody, a na zwycięzców nagrody rzeczowe (smart watch, aparaty natychmiastowe bony podarunkowe). Ponadto zwycięzcy będą mieli możliwość nagrać wykonanie wiersza w profesjonalnym studiu.

Mit freundlichen Grüßen / Z wyrazami szacunku
Zuzanna Herud