Dzieci  już  od   najmłodszych   lat   rozmyślają   kim   zostaną    jak    będą   duże.  Najmłodsi   mają    róże   pomysły,  które   często   zmieniają   się, ustępują   miejsca  innym. Warto   marzyć,  wizualizować   swoją   przyszłość   już   od   wczesnego   okresu   życia. Oddział  Przedszkolny   w   Lubecku    zorganizował   Gminny   Konkurs   Plastyczny   dla dzieci   w   wieku   od   4  do   6  lat  pt. „Mój  wymarzony  zawód”.  Konkurs   pozwolił przedszkolakom   na   uzewnętrznienie   swoich   marzeń   związanych   z   przyszłym zawodem.   Plastyczna   forma    wyrazu   okazała   się  do  tego   idealnym   narzędziem. Powstały   piękne   prace.  Trudno   było   wybrać   te   najpiękniejsze.   Po długich obradach jury ogłosiło:

Kategoria   dzieci   4- letnie:

I  miejsce   Magdalena   Świerc  Oddział Przedszkolny w Lubecku

II   miejsce  Szymon    Jerominek   Oddział Przedszkolny w Lubecku

III   miejsce   Hanna    Sabalińska    Oddział Przedszkolny w Lubecku

Kategoria   dzieci  5 – letnich :

I   miejsce   Zofia Sabalińska        Oddział Przedszkolny w Lubecku

II   miejsce    Laura   Kuliberda – Pisarek   Oddział Przedszkolny w Lubecku

Kategoria   dzieci  6 – letnich:

I   miejsce ex  aequo   Lena  Trybus  ,   Hanna Wieczorek    Oddział Przedszkolny
               w Lubecku

II   miejsce   Adam Burzyk     ZSP  Kochcice

III   miejsce  Tymon Kawka    ZSP  Kochcice

Wyróżnienia:  Zofia   Nowak,   Alicja  Grabińska,   Szymon  Szweda
             ZSP  Kochcice

Wszystkim  uczestnikom  i  nagrodzonym  –   gratulujemy !

B. Strzoda I. Zakrzewska