20160607_103718Jak co roku 1 czerwca dzieci obchodzą swoje święto, czyli Dzień Dziecka. My uczciliśmy je 7 czerwca, wyjeżdżając z przedszkolakami do Schroniska Młodzieżowego, które znajduje się w malowniczej wiosce w Pawełkach. Najmłodsi spędzili ten ciepły, słoneczny dzień na wesołej zabawie integrując się ze sobą w trakcie wspólnych gier, zabaw oraz konkurencji sportowych. Jednakże największą atrakcją było wspólne spożywanie kiełbasek z grilla, przygotowanych przez zaangażowane mamy w to przedsięwzięcie.
Końcowym etapem wyśmienitej zabawy było wręczenie wszystkim dzieciom drobnych prezentów oraz słodkich upominków.

Przedszkolacy pełni wrażeń,emocji oraz zadowolenia wrócili do przedszkola. Z całą pewnością, tegoroczny Dzień Dziecka najmłodsi z Oddziału Przedszkolnego   w Lubecku zapamiętają na długo.
Serdecznie dziękujemy p. Urszuli Witek- sołtys Pawełek, państwu Mączka oraz p. Joannie Biela- przewodniczącej Rady Rodziców Oddziału Przedszkolnego w Lubecku za ogromne, bezinteresowne zaangażowanie się w to przedsięwzięcie.