W poniedziałek (31.01.2022r.) w naszym Oddziale Przedszkolnym odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy – niezwykłe wydarzenie, dostarczające dzieciom wielu pozytywnych przeżyć i radości.
Tego dnia już od rana rozbrzmiewała wesoła muzyka, a w przedszkolu pojawiły się kolorowe postacie. Radości nie było końca. Przedszkolaki świetnie bawiły się przy dziecięcych przebojach, chętnie uczestniczyły w konkursach, pląsach przy muzyce, zabawach muzyczno-ruchowych.
Dzieci były pięknie przebrane. Wszyscy z wielkim zaciekawieniem oglądali przebrania kolegów i koleżanek, odgadując bajkowych bohaterów. Karnawałowy nastrój trwał cały dzień.

B. Strzoda I. Zakrzewska