W dniu 14 października 2021 roku w naszej szkole odbyła się Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowana przez uczniów klasy siódmej. Na wstępie uczniowie Mateusz i Ksawery przedstawili historię powstania tego święta, następnie odbyła się część artystyczna w której uczniowie zaprezentowali scenkę rodzajową, przedstawiającą lekcję w klasie siódmej z przymrużeniem oka. W kolejnej części akademii odbyła się szkolna familiada w której udział wzięli przedstawiciele nauczycieli oraz samorząd uczniowski. Prowadzącym był nauczyciel historii, a zwycięzcy otrzymali nagrodę ufundowaną przez Dyrekcję szkoły. Na zakończenie akademii przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli życzenia dla wszystkich pracowników szkoły.
R. Dybowski