Publiczna Szkoła Podstawowa im. Konstantego Damrota w Lubecku

Za nami kolejny rok szkolny….

Za uczniami i nauczycielami szkoły w Lubecku kolejny rok nauki. Kolejny rok, który przyniósł wiele nowych zdarzeń, wyzwań i sukcesów. Świętowaliśmy uroczyste otwarcie Oddziału Przedszkolnego, wzięliśmy udział w dwunastej edycji Narodowego Czytania, celebrowaliśmy święta narodowe, religijne, szkolne i rodzinne, z wielkim zaangażowaniem włączyliśmy się w przygotowanie imprez środowiskowych, z których, szczególnie jedna – Między baśnią, legendą i prawdą – na trwałe zapisała się w pamięci. Jeździliśmy do kina, teatru, na wycieczki, braliśmy udział w licznych konkursach i odnosiliśmy w nich sukcesy, o których na bieżąco informowaliśmy na szkolnej stronie i w kolejnych wydaniach Wieści Gminnych. Staraliśmy się, z powodzeniem, włączać do naszych działań nie tylko członków rodzin, ale całą społeczność lokalną.

Koniec każdego roku szkolnego to również czas podsumowań i pożegnań. Ósmoklasiści stali się absolwentami naszej szkoły…

Wielu uczniów zapracowało na miano bardzo dobrego ucznia. Wśród wyróżnionych w klasach I-III znaleźli się: Agata Wańczyk, Krzysztof Tokarski, Emilia Piecka, Maja Matusek, Piotr Grzechac, Lena Trybus, Aleksandra Wańczyk, Antonina Jerominek, Krzysztof Synowiec oraz Laura Wręczycka. Wielu uczniów otrzymało świadectwa z wyróżnieniem: Kacper Wańczyk, Igor Żłobiński, Milena Borszcz, Lena Gajda, Paweł Kokot, Milena Barwicka, Igor Droździok, Błażej Sier, Wiktor Sowa, Zuzanna Kaczmarzyk, Barbara Nowak, Wiktoria Gajda, Marcin Rak, Julia Wolka, Sophie Czekała, Aleksy Bielacha i Olivia Łohan, a osiemnaścioro najlepszych: Mirosław Mikołajczyk, Natalia Świerc, Dawid Zientek, Antonina Jelonek, Natalia Zientek, Dagmara Mlynek, Dominik Maroń, Maja Ochman, Maksymilian Gwóźdź, Maja Kompała, Kamila Ochwatowska, Emilia Nowak, Magdalena Jerominek, Julita Gambuś, Milena Porębińska, Julia Trybus, Mikołaj Ciach oraz Bartosz Jelonek – dodatkowo stypendia za wyniki w nauce. Na stypendia sportowe zapracowały natomiast: Julita Gambuś, Milena Porębińska i Julia Trybus.

Serdecznie Wszystkim dziękujemy za cały rok szkolny i życzymy pełnych słońca i wypoczynku upragnionych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

Anna Andryszczak