Wymiana kartek z uczniami z zagranicy!

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny mogą uczestniczyć w międzynarodowym projekcie Etwinning. Projekt nosi nazwę “Happy Easter!” i jego głównym celem jest wymiana kartek świątecznych z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych z uczniami z zagranicy. Tym razem nawiązana została współpraca aż z trzema szkołami: z Litwy, Hiszpanii i Włoch. Uczniowie klas Va, Vb i VI, pod kierunkiem pani Aleksandry Glińskiej i pani Justyny Pawełki, z wielkim entuzjazmem zaangażowali się w wykonanie pięknych kartek wielkanocnych. Na własnoręcznie wykonanych kartkach dzieci zamieściły życzenia świąteczne w języku angielskim dla swoich zagranicznych kolegów. Dodatkowo, uczestnicy projektu opisali polskie tradycje i zwyczaje związane ze świętami Wielkiej Nocy. Uczniowie z niecierpliwością oczekują teraz na kartki z Litwy, Hiszpanii i Włoch!